Заняття на профілакторі Євмінова

Профілактор Євмінова – тренажер, що складається з дошки, поперечини і упору, призначений для лікування захворювань хребта за спеціально розробленою методикою Євмінова.

portfolio

Методика заснована на тому, що її використання допомагає полегшити роботу хребта. Відомо, що всі міжхребцеві диски не можуть самостійно живитись киснем і поживними речовинами. Живлення здійснюється за рахунок хребців. При численних захворюваннях спини спостерігається такий патологічний стан, як здавлення дисків і навіть пошкодження хребців. При цьому відбувається значний збій в кровообігу, і він спостерігається доти, поки хребці не опиняються на своєму місці.

portfolio

Вправи, що виконуються на дошці, не ушкоджують спину і мінімально навантажують хребет, але, незважаючи на це, вони дуже ефективні. Всіх їх можна умовно розділити на 4 групи:

  • Лікувальні
  • Оздоровчі
  • Спортивні
  • Спеціальні

Підібрати відповідний комплекс може тільки кваліфікований та досвідчений фахівець.

Вправи, виконуються у бережному руховому режимі, тому підходять практично для всіх людей, що мають проблеми зі спиною, і навіть для дітей, віком від 8 років. Також у реабілітаційних центрах, де застосовується профілактор, вже заздалегідь розроблені два комплекси вправ, які рекомендовані творцем дошки.

Під час заняття необхідно дотримуватися загальної рекомендованої тривалості – яка не повинна перевищувати 30 хвилин. Якщо людина вперше починає займатися на дошці Євмінова, то перші кілька сеансів не повинні перевищувати 10-15 хвилин. Повторювати такі заняття можна від 3 до 6 разів на тиждень, тобто при бажанні займатися можливо кожен день, але все залежить від конкретного діагнозу та загального стану людини.

Всі вправи виконуються плавно і повільно, без ривків, різких поворотів і великих навантажень. Як тільки відчувається втома в спині, вправи необхідно перервати та відновити заняття на наступний день.

Запит на зворотний дзвінок

Введіть свої дані у форму і ми вам передзвонимо.

    Запишіться на консультаціювже сьогодні

    Наші лікарі подбають про Ваше здоров'я!